Trekkertrek Merksplas 2,5 ton landbouw

Nummer Naam Tractor Gemeente
L2.5T - 1 Danny Braspenning David Brown 996 2382 Poppel
L2.5T - 2 Jeroen Maes International 523 2381 Weelde
L2.5T - 3 Koen Braspenning David Brown 990 2310 Rijkevorsel
L2.5T - 4 Rudi Bevers David Brown 996 2340 Beerse

Trekkertrek Merksplas 3,5 ton landbouw

Nummer Naam Tractor Gemeente
L3.5T - 1 Wim Van De Locht Fendt 307ls Merksplas
L3.5T - 2 Arno Van Doormaal Fendt 108s 5541de Reusel
L3.5T - 3 Caroline Van Gestel International 744 Biest-houtakker
L3.5T - 4 Philippe Van De Vliet Renault 651-4 2275 Gierle
L3.5T - 5 Christian Groenendaal Inter 824 5161bm Sprang-capelle
L3.5T - 6 Rudy Meeuwssen Fendt 307 Ls 2380 Ravels
L3.5T - 7 Siebe Schrijvers International 745 2330 Merksplas
L3.5T - 8 Filip Van Eersel Volvo Bm 350 2328 Meerle
L3.5T - 9 Peter International 8 844 5161 Zd
L3.5T - 10 Beysen Senne Fendt 108 2490 Balen
L3.5T - 11 Jacky Van Gestel Belarus 660 2310 Rijkevorsel
L3.5T - 12 Luc Braspenning Fiat 850 Baarle-nassau
L3.5T - 13 Koentje Bras International 845 2330 Merksplas

Trekkertrek Merksplas 4,5 ton landbouw

Nummer Naam Tractor Gemeente
L4.5T - 1 Tom Braspenning Valmet 805 Poppel
L4.5T - 2 Ruud Van Baast Inter 856 Xla 5688 Spoordonk
L4.5T - 3 Ben Van Ballaer Valmet 705 2380 Ravels
L4.5T - 4 Stef Breugelmans Fiat 90-90 Dt 2300 Turnhout
L4.5T - 5 Wessel Schepers International 844-s Biest-houtakker
L4.5T - 6 Maurice Van Raak Ford 6410 2370 Arendonk
L4.5T - 7 Koen Verhaegen John Deere 4230 Zevendonk
L4.5T - 8 Wouter Vermeiren Valmet 6400 2330 Merksplas
L4.5T - 9 Gerrie Oomen Cormick 946 5131 Ct Alphen
L4.5T - 10 Jef Van Roey Same Drago 2490 Balen
L4.5T - 11 Bart Theys John Deere 3040 2490 Balen
L4.5T - 12 Rob Kimenai Volvo Bm 700 5105ab
L4.5T - 13 Koen Braspenning David Brown 1412 Hydrashift 2310 Rijkevorsel
L4.5T - 14 Thomas Schrauwen International 845xl Minderhout 2322
L4.5T - 15 Nobie John Deere 3130 2330 Merksplas
L4.5T - 16 Rudi Bevers Fendt 311 Beerse

Trekkertrek Merksplas 5,5 ton landbouw

Nummer Naam Tractor Gemeente
L5.5T - 1 Gert-jan Zwart International 1246 5161 Bm Sprang Capelle
L5.5T - 2 Bart Valtra 8450 2382 Poppel
L5.5T - 3 Corné Spierings Massey Ferguson 3125 5161 Ge Sprang - Capelle
L5.5T - 4 Eric Kuijpers Case 1455xl 5087tl Diessem
L5.5T - 5 Dries Meulenbroeks Fendt 611s Lage Mierde
L5.5T - 6 Jannes Vd Pas Case Ih 1056xl 5512 Nc Vessem
L5.5T - 7 Quinten Jacobs Case International 1056xla 2328 Meersel-dreef
L5.5T - 8 Berry Kok Case Ih 1056xl 3319bj Dordrecht
L5.5T - 9 Stef Vrijsen International 1246 Ravels
L5.5T - 10 Ivo Van Bael Fendt 614 2490 Balen
L5.5T - 11 Steven Van Eersel Valtra C120eco 2330 Merksplas
L5.5T - 12 Thomas Ekelhoff Zetor 14245 5512 Be Vessem
L5.5T - 13 Rob Kimenai Volvo Bm 700 5105ab
L5.5T - 14 Fons Dierckx Case Mx110 2470 Retie
L5.5T - 15 Jan Verheyen New Holland M 100 2330 Merksplas
L5.5T - 16 Cis Pauwels Valtra 8750 Geel
L5.5T - 17 Stef Van De Locht Deutz Agrostar 6.11 Wuustwezel

Trekkertrek Merksplas 6,5 ton landbouw

Nummer Naam Tractor Gemeente
L6.5T - 1 Gert-jan Zwart International 1246 5161 Bm Sprang Capelle
L6.5T - 2 Wim Van De Locht Fendt 514c 2330 Merksplas
L6.5T - 3 Rica Verheyen New Holland M 100 2330 Merksplas
L6.5T - 4 Mitch Versmissen Case 1455xl 2460 Lichtaart
L6.5T - 5 Bart Valtra 8450 2382 Poppel
L6.5T - 6 Paul Breugelmans New Holland T 6030 Elite 2300 Turnhout
L6.5T - 7 Jannes Vd Pas Case Ih 1056xl 5512 Nc Vessem
L6.5T - 8 Berry Kok Case Ih 1056xl 3319bj Dordrecht
L6.5T - 9 Johan Schelle International 1255 5161 Gc Sprang Capelle
L6.5T - 10 Bart Van Orsouw John Deere 4240s 5394 Av Oijen
L6.5T - 11 Quinten Jacobs Case International 1056xla 2328 Meersel-dreef
L6.5T - 12 Goos Jon Case 1455 2381 Weelde
L6.5T - 13 Stef Vrijsen International 1246 Ravels
L6.5T - 14 Joris Luyten International 1455 2490 Balen
L6.5T - 15 Roefs Caroline Case 1455 Merksplas
L6.5T - 16 Bjorn Breugelmans Fiat F 130 2300 Turnhout
L6.5T - 17 Wim Lambrechts Fendt 714 2330 Merksplas
L6.5T - 18 Rick Oomen Case 5150 Alphen Nb
L6.5T - 19 Cis Pauwels Valtra 8750 Geel

Trekkertrek Merksplas 7,5 ton landbouw

Nummer Naam Tractor Gemeente
L7.5T - 1 Kris Verheyen Fiat 1880 2330 Merksplas
L7.5T - 2 Piet Swaanen Fiat 180-90 5529ab Casteren
L7.5T - 3 Bas Melotte Volvo 814 5575ca Luyksgestel
L7.5T - 4 Mitch Versmissen Case 1455xl 2460 Lichtaart
L7.5T - 5 Bram Boeckx Ford Tw 35 2250 Lille
L7.5T - 6 Steven Hillen Valtra T 191 2330 Merksplas
L7.5T - 7 Johan Schelle International 1255 5161 Gc Sprang Capelle
L7.5T - 8 Kees Besems Case Inter 1455xl 4271 Lp Dussen
L7.5T - 9 Niels Vissers International 1455 Xl 5131rj Alphen
L7.5T - 10 Kurt Kokx Valtra Valmet 8550 Merksplas
L7.5T - 11 Marc Pelckmans Valtra 191 Beerse
L7.5T - 12 Ruben Janssens Fendt 818 2260 Westerlo
L7.5T - 13 Steven Claessens John Deere 6140r Oelegem
L7.5T - 14 Bert Sprangers Case Cvx195 2320 Hoogstraten
L7.5T - 15 Lotte Bastiaensen Valtra 191 2381 Weelde
L7.5T - 16 Jef Foets Fiat 180
90
2490 Balen
L7.5T - 17 Tom Geuens John Deere 4240s 2490 Balen
L7.5T - 18 Ivo Van Bael Fendt 614lsa E 2490 Balen
L7.5T - 19 Wim Verhaegen John Deere 4960 Gierle
L7.5T - 20 Vloemans Soren Case 1455 Xl 2381 Weelde
L7.5T - 21 Gert Krijnen International 1455xl 2321 Meer

Trekkertrek Merksplas 9 ton landbouw

Nummer Naam Tractor Gemeente
L9T - 1 Nico Thielemans John Deere 4755 2381 Weelde
L9T - 2 Joost Hak Johndeere 7710 4268gj Meeuwen
L9T - 3 Piet Swaanen Fiat 180-90 5529ab Casteren
L9T - 4 Bas Melotte Volvo 814 5575ca Luyksgestel
L9T - 5 Maurice Van Raak New Holland T7050 2370 Arendonk
L9T - 6 Guy Van Echelpoel John Deere 4850 2340 Beerse
L9T - 7 Kees Besems Case Inter 1455xl 4271 Lp Dussen
L9T - 9 Kurt Kokx Valtra 213 2330 Merksplas
L9T - 10 Bram Van Meir Valtra 213 Merksplas
L9T - 11 Jari Smets Valtra 202 Merksplas
L9T - 12 Senna Nuyts Valtra 203 Merksplas
L9T - 13 Maarten Janssens Fendt 722 2260 Westerlo
L9T - 14 Steven Claessens John Deere 6140r Oelegem
L9T - 15 Bert Sprangers Case Cvx195 2320 Hoogstraten
L9T - 16 Steven Hillen Valtra T 191 2330 Merksplas
L9T - 17 Sander Herrijgers John Deere 4755 2321 Meer
L9T - 18 Lotte Bastiaensen Valtra 191 2381 Weelde
L9T - 19 Tom Geuens John Deere 4240s 2490 Balen
L9T - 20 Ivo Van Bael Fendt 614lsa E 2490 Balen
L9T - 21 Lennert Van Bael Fendt 818 2490 Balen
L9T - 22 Stijn Van Roey Fendt 916 2490 Balen
L9T - 23 Jonas Bleys Claas Arion 640 2490 Balen
L9T - 24 Wim Verhaegen John Deere 4960 Gierle
L9T - 25 Jan Verheyen New Holland T 7070 2330 Merksplas
L9T - 26 Jan Verheyen New Holland Tm 190 2330 Merksplas
L9T - 27 Jan Verheyen New Holland Tm 190 2330 Merksplas

Trekkertrek Merksplas 12 ton landbouw

Nummer Naam Tractor Gemeente
L12T - 1 Stef Vanlimbergen Fendt 828 2370 Arendonk
L12T - 2 Joost Hak Johndeere 7710 4268gj Meeuwen
L12T - 3 Mathias Voermans Fendt 822 2340 Beerse
L12T - 4 Jonathan Theys Fendt 930 2260 Westerlo
L12T - 5 Sander Herrijgers John Deere 4755 2321 Meer
L12T - 6 Jo Claes Valtra S324 2490 Balen
L12T - 7 Stijn Van Roey Fendt 916 2490 Balen
L12T - 8 Adel Rigter Belarus 1507 3755 Pe Eemnes

Trekkertrek Merksplas 4,5 ton boerensport

Nummer Naam Tractor Gemeente
BS4.5T - 1 Siemen Auwers International 1246 2275 Lille
BS4.5T - 2 Bram Boeckx Fordson Major 2250 Lille
BS4.5T - 3 Van Laer Jan Fiat 850 2300 Turnhout

Trekkertrek Merksplas 6 ton boerensport

Nummer Naam Tractor Gemeente
BS6T - 1 Ruud Van Baast Inter 1455 Xla 5688 Jv Spoordonk
BS6T - 2 Kurt Kokx Valtra Valmet 8750 Merksplas
BS6T - 3 Bart Sprangers Case Inter 1455 2320 Hoogstraten
BS6T - 4 Sander Herrijgers John Deere 4440 2321 Meer
BS6T - 5 Gert Van Den Bogerd John Deere 4430 2310 Rijkevorsel
BS6T - 6 Marian De Deugd Johndeere 4240s 4871ln
BS6T - 7 Koen Verhaegen John Deere 4230 Zevendonk

Trekkertrek Merksplas 8,5 ton boerensport

Nummer Naam Tractor Gemeente
BS8.5T - 1 Kurt Kokx Valtra T 191 Merksplas
BS8.5T - 2 Bart Sprangers Case Inter 1455 2320 Hoogstraten
BS8.5T - 3 Nico Verheyen Fiat 1300dt Super 2330 Merksplas
BS8.5T - 4 Wim Lambrechts Steyr 8150 2330 Merksplas
BS8.5T - 5 Wim Snels Case 1455 Xl 2323 Wortel

Trekkertrek Merksplas Trucks-VTN

Nummer Naam Tractor Gemeente
1-01 Mad Men Man V 10 Eerde (nb)
1-02 De Manne Van Janne 2 Scania 164-580 Heesch
1-03 Iveco Schouten Iveco Stralis
1-04 Blue Legend Scania 142 Gameren
1-05 De Hulk Volvo Fh16 Nieuwaal
1-06 Moaskanttrekkers Volvo F16 Oijen (nb)
1-07 De Manne Van Janne 3 Scania T Heesch
1-08 Verspui Daf Cf 85 Hoornaar
1-09 Van Tilburg Bastianen Daf 2700 Vianen
1-10 Black Widow Renault Magnum Nijnsel
1-11 Veldhuizen Iveco Turbostar Werkhoven
1-12 White Champ Daf 85 Schijndel
1-13 Murphys Law Peterbilt 379 Moerkapelle
1-14 Ruttchen Powerrr Mercedes Benz Actros V10 Tilburg
1-21 Vaku Puller Volvo F16 Helvoirt
1-23 Rocking Horse Scania 164-480 Gameren
1-27 Just For Fun 2.0 Volvo Fh16 Oudenbosch
1-31 Hulkje Volvo Fh16 Oosterhout Nbr

Trekkertrek Merksplas Trucks

Nummer Naam Tractor Gemeente
1 Dreamcather
2 Crazy Grey Power
3 Tv Mele
4 Red Madness
5 Mitas Black Sensation

Trekkertrek Merksplas 3,5 ton Powerstock klasse

Nummer Naam Tractor Gemeente
3.5 PS-01 Gerard Buuts International 1246 Odiliapeel
3.5 PS-02 Albert Sanders Ford Major St.-oedenrode
3.5 PS-03 Hilde De Louw Ford Major Boekel
3.5 PS-04 Frank Slots Massey Ferguson 1080 Kessel
3.5 PS-05 Bram Dijkshoorn International 1255 Berkel En Rodenrijs
3.5 PS-07 Adel Rigter Fiat 850 Eemnes
4.0 PS-01 Stan Tonnaer Belarus 940 Ysselsteyn

Trekkertrek Merksplas 3,0 ton Sportklasse VSTC

Nummer Naam Tractor Gemeente
SP.1 Eveline Hillewarere Fiat 850.
SP.2 Johan Sels Blue Nightmare

Trekkertrek Merksplas 3,5 ton Sportklasse VSTC

Nummer Naam Tractor Gemeente
SP.12 Desutter Andy Little Bleu Junnior
SP.3 Lennert Van Bael Volvo Bm 810

Trekkertrek Merksplas 4,5 ton Sportklasse VSTC

Nummer Naam Tractor Gemeente
SP.4 Geert Goemaere Volvo 814
SP.5 Marc Desutter Redbull
SP.6 Glenn Geuens Dragon Deere
SP.9 Desutter Andy Little Bleu

Trekkertrek Merksplas 6,5 ton Sportklasse VSTC

Nummer Naam Tractor Gemeente
SP.10 Gerdy Vanneste 8700
SP.11 Mathieu Debaere John Deere 4630
SP.7 Bart Vanneste Tw 25
SP.8 Dieter Franco Tw 20

Trekkertrek Merksplas 2,5 ton Hypro-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente
H25.01 Stefan De Ruytter International 845 Achtmaal
H25.02 Krisjan Jochems Valtra 705 Wernhout
H25.03 Wesley De With Massey Ferguson 6265 Hagestein
H25.05 Alex Van Meer Valmet 6400 Wernhout
H25.06 Pieter Tunders John Deere 2130 Schijf
H25.07 Frank Van De Peppel Ford 7000 Oud-gastel
H25.08 Mark Van Rijsbergen Case International 845 Xl Sprundel
H25.10 Ralph Raats International 845 Achtmaal

Trekkertrek Merksplas 3,5 ton Hypro-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente
H35.02 Stefan Hereijgers Fiat 850 Nispen
H35.03 Cor Zandbergen Ford 7610 S Klundert
H35.04 Jos Van Der Zanden Belarus 940 Deurne
H35.05 Niels Van De Sande Fiat 850 Nuenen

Trekkertrek Merksplas 4,5 ton Hypro-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente
H45.01 Gerard Pijcke International 1246 Ossendrecht
H45.02 Luc Roovers International 1455 Etten-leur
H45.03 Hans Kester Ford 9600 Ijsselstein
H45.04 Gebr. De Hond Ford Tw-20 Oud-vossemeer
H45.05 Erik & Lars Volvo Bm 810 Wouw
H45.06 Joop Swagemakers Ford 9600 Dinteloord
H45.07 Kees Van Schaik Ford 9000 Ijsselstein
H45.09 Jeroen Van Dis Ford 9600 Middelharnis
H45.12 Leander Zandbergen Ford 9600 Klundert
H45.13 Piet Arensman *** John Deere 4450 Stad A/h Haringvliet

Trekkertrek Merksplas 2,6 ton Mega-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente
M26.01 Tomas Braspenning Case Maxxum 110 Klein-zundert
M26.02 Remie Raeymakers Deutz 6806 Roosendaal
M26.03 Arjan Van De Riet New Holland Ts 110 Hoeven
M26.04 Davy Van Peer John Deere 6230 Rucphen
M26.05 Gerwin Jongmans Case Mxm 110 Noordhoek
M26.21 Cyriel Van Hoogten *** Zetor 8111 Merksplas (b)
M26.22 Johan Voet *** Fendt 308 Ls Merksplas (b)
M26.23 Raf Braspenning *** Case Cvx 150 Merksplas (b)

Trekkertrek Merksplas 3,6 ton Mega-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente
M36.02 DaniČl Godrie Volvo Bm T2650 Sprundel
M36.03 Gerard Hopmans International 1066 Wouw
M36.05 Gebr. Van Schaik Ford 9000 Ijsselstein
M36.06 Bart Botermans *** International 1066 Halsteren
M36.10 Robert Van Dijk Ford Super Major Lelystad
M36.11 Manu Van Den Bergh Volvo Bm 810 Essen (b)
M36.15 Stef Buiks Fiat 1300 Rijsbergen
M36.16 Cindy Dams *** Volvo Bm 810 Zundert
M36.17 Tonnie Moerland *** John Deere 4020 Sint Philipsland
M36.18 Eddy Janssens *** Fendt 515 C Zoersel (b)
M36.20 Jan Geertse *** International 1246 Vrouwenpolder

Trekkertrek Merksplas 4,5 ton Standaard Hobby-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente
4.5 HS-02 Bart Verhagen International 1055 Hoogeloon
4.5 HS-03 Sander Van De Rakt Case 956 Nistelrode
4.5 HS-04 Carlo Van Dooren Valmet 705 Middelbeers
4.5 HS-05 Ruud Driessen Fendt 610 S Hegelsom
4.5 HS-06 Gert Van Lokven International 955 Vinkel

Trekkertrek Merksplas 5,5 ton Standaard Hobby-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente
5.5 HS-01 Mario Van Hal Volvo Bm 810 Zeeland (n-br.)
5.5 HS-02 Arie Maas International 1066 Vorstenbosch
5.5 HS-03 Rik Caris International 1466 Haelen
5.5 HS-04 Martijn Geurtsen International 1466 Heeswijk-dinther
5.5 HS-05 Marco Van Lankvelt International 1066 Zijtaart
5.5 HS-07 Gerrit Borssen John Deere 4440 Eemnes
5.5 HS-09 Harm Van Den Broek International 1066 Zeeland (n-br.)
5.5 HS-10 Frank De Deugd John Deere 4455 Etten-leur
5.5 HS-11 Harm Tonnaer Volvo Bm 800 Ysselsteyn
5.5 HS-12 Ward Schoenmakers International 1086 Diessen

Trekkertrek Merksplas 4 ton Agri-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente
A40.02 Dennis Buijnsters Volvo Bm 700 Etten-leur
A40.03 Erik De Baat Volvo Bm T650 Bergen Op Zoom
A40.04 Hein En Marijn Volvo Bm T650 Halsteren
A40.05 Jurgen Bartelen International 844 Nispen
A40.06 Jan Van Caam International 844-s Etten-leur
A40.07 Jeroen Marijnissen Valmet 705 Rijkevorsel (b)
A40.08 Frank Biesheuvel Fiat-agri 880 Dt Strijen
A40.10 Remie Raeymakers Deutz 7806 Roosendaal

Trekkertrek Merksplas 5,1 ton Agri-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente
A51.01 Michael Damen Case International 1455 Xl Baarle-hertog (b)
A51.02 Gudo Verheijen International 1455 Xl Ulicoten
A51.03 Martijn Den Boer Case 2290 Numansdorp
A51.04 Mark De Witte Ford Tw-10 Wemeldinge
A51.05 Michael Schippers Valmet 8750 Kamperland
A51.06 Willem Kranenburg Fiat 1000 Dt Mookhoek
A51.07 Schaeffer & Den Engelsen Fiat 1300 Dt Super Zuid Beijerland

Trekkertrek Merksplas 7.5/8 ton Agri-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente
A75.01 Gebr. Groenenboom Fiat 180-90 Dt Numansdorp
A75.02 Willem Kranenburg New Holland 8360 Mookhoek
A75.03 Jan Bevers Ford 8730 Loenhout (b)
A75.06 Davy Van Peer Case International 1455 Xl Rucphen
A75.07 Bert Brosens Fiat 180-90 Dt Meer (b)
A80.01 Michelle Schippers Valtra 8950 Kamperland
A80.02 Steven Hillen Valtra 8950 Merksplas (b)
A80.03 Manuel Herijgers John Deere 4955 Zundert
A80.04 Stefan Jongenelen Fiat 180-90 Sprundel
A80.05 Gebr. Janssens Case International 1455 Xl Zoersel (b)
M80.01 Gebr. Janssens *** Case International 1455 Xl Zoersel (b)
M80.02 Adrie Willemsen *** International 1455 Xl Zundert

Trekkertrek Merksplas Specials

Nummer Naam Tractor Gemeente
Tonny Adam Chaotic Tatra V12 Erp